DK
Søg
Forsiden
Forsiden
Om Ringe Svømme-Klub
Privatpolitik
Vedtægter
Kutymer
Arbejdsbeskrivelser
Sponsorer
Links
Svømmeskolen
Svømmeskolen
Trænere
Covid-19
Tilmelding
Tilmeld dig HER
Hold-beskrivelser og tider
Praktisk info
Kalender
Kalender
Lukkedage
Events
K-Svømning
K1
K2
K+
Talent
Ø-max
Masters
Forældrehåndbog
Nåletider
Rekorder
Klubrekorder
Klubmesterskabsrekorder
Klubmestre 2023
Klubmestre arkiv
Officials
Ringe-Tri
Introforløb TRI
Ringe TRI Hjemmeside
Galleri
Kontakt
Bestyrelsen
Støtteforeningens bestyrelse
Shop
Ukendt brugernavn/password
*
*
Facebook login
Husk mig
Glemt password
Opret profil
Log ind
Ringe Svømme-klub
Træner
Aksel Damsted Lund
Konkurrencehold (T)
Konkurrencehold (Ømax)
Læs mere
Anders Lund Larsen
Motions- og Handikaphold (MHAN1)
Tumlinge hold (T41V)
Øvet hold (Ø31)
Øvet hold (Ø32)
Øvet hold (Ø33)
Øvet hold - ØX (ØX31)
Læs mere
Anna Zascha Ryet
Begynderhold (BØ21)
Øvet hold (Ø22)
Øvet hold (Ø23)
Læs mere
Aya Celina Nørregaard
Plaskehold (P61)
Øvet hold (Ø52)
Læs mere
Caroline Søgaard
Begynderhold (B21)
Begynderhold (B22)
Begynderhold - BX (BX41)
Motions- og Handikaphold (MHAN1)
Plaskehold (P42V)
Små børn hold (S41V)
Teen (TN21)
Tumlinge hold (T41V)
Øvet hold - ØX (ØX51)
Læs mere
Cecilie Jakobsen
Begynderhold (B32)
Begynderhold - BX (BX31)
Begynderhold - BX (BX32)
Plaskehold (P32)
Læs mere
Cecilie Trend Ahrentsen
Konkurrencehold (K2)
Læs mere
Christina Madsen
Motions- og Handikaphold (MHAN1)
Små børn hold (S11V)
Tumlinge hold (T11V)
Vandgymnastik (VG11)
Varmtvandstræning (V51V)
Læs mere
Clara Rungstrøm
Babyhold (Y61V)
Små børn hold (S61V)
Tumlinge hold (T61V)
Læs mere
Elias Buhl Godtfredsen
Begynderhold (B41)
Begynderhold (B61)
Begynderhold (B62)
Begynderhold - BX (BX61)
Plaskehold (P43)
Plaskehold (P62)
Læs mere
Ella Bodenhoff
Begynderhold (B31)
Plaskehold (P31)
Læs mere
Ella Broby Henriksen
Begynderhold (B51)
Begynderhold - BX (BX51)
Læs mere
Fie Kiel Johansen
Begynderhold (B11)
Begynderhold (B12)
Begynderhold (B21V)
Begynderhold (B24)
Begynderhold (B40)
Begynderhold (B41)
Begynderhold (B42)
Begynderhold - BX (BX11)
Begynderhold - BX (BX41)
Begynderhold - BX (BX42)
Plaskehold (P11)
Plaskehold (P21)
Plaskehold (P41)
Plaskehold (P43)
Små børn hold (S21V)
Læs mere
Gitte Thomsen
Motion hold (MB21)
Læs mere
Jakob Himmelstrup Andersen
Teen (TN21)
Øvet hold (Ø24)
Øvet hold (Ø25)
Øvet hold - ØX (ØX21)
Læs mere
Julie Dyrelund Rasmussen
Begynderhold (B23)
Plaskehold (P21)
Øvet hold (Ø61)
Øvet hold (Ø62)
Læs mere
Karin Henriksen
Vandgymnastik (VG21)
Vandgymnastik (VG22)
Vandgymnastik (VG41)
Læs mere
Katharina Gylvig
Babyhold (Y61V)
Begynderhold (B23)
Begynderhold (B24)
Begynderhold (B25)
Begynderhold (B26)
Begynderhold - BX (BX21)
Små børn hold (S61V)
Tumlinge hold (T61V)
Øvet hold (Ø33)
Øvet hold - ØX (ØX31)
Læs mere
Kathrine Hvidberg
Konkurrencehold (T)
Konkurrencehold (Ømax)
Øvet hold (Ø25)
Øvet hold (Ø31)
Øvet hold (Ø32)
Læs mere
Katrine Hvistendal Hansen
Øvet hold (Ø24)
Øvet hold (Ø52)
Læs mere
Lars Thomsen
Motion hold (M51)
Motion hold (M61)
Læs mere
Lærke Rosen Lundsfryd
Konkurrencehold (T)
Øvet hold (Ø61)
Øvet hold (Ø62)
Læs mere
Mads Himmelstrup Andersen
Konkurrencehold (K+)
Konkurrencehold (K+ 2)
Motion hold (M21)
Læs mere
Magnus Andresen
Begynderhold (B52)
Begynderhold (B53)
Begynderhold (B54)
Begynderhold (BØ21)
Minihold (I21V)
Plaskehold (P51)
Øvet hold - ØX (ØX51)
Læs mere
Maria Jæger
Babyhold (Y11V)
Babyhold (Y12V)
Varmtvandstræning (V11V)
Læs mere
Mille Lundgreen
Begynderhold (B21)
Begynderhold (B22)
Begynderhold (B51)
Begynderhold - BX (BX51)
Plaskehold (P22V)
Læs mere
Niels Ryet
Øvet hold (Ø21)
Øvet hold (Ø22)
Øvet hold (Ø23)
Læs mere
Rasmus Stubager
Læs mere
René Setling
Begynderhold (B11)
Begynderhold (B12)
Begynderhold (B21V)
Begynderhold (B26)
Begynderhold (B32)
Begynderhold (B40)
Begynderhold (B41V)
Begynderhold (B42)
Begynderhold (B52)
Begynderhold (B53)
Begynderhold (B54)
Begynderhold (B61)
Begynderhold (B62)
Begynderhold - BX (BX11)
Begynderhold - BX (BX21)
Begynderhold - BX (BX31)
Begynderhold - BX (BX32)
Begynderhold - BX (BX42)
Begynderhold - BX (BX61)
Motions- og Handikaphold (MHAN1)
Plaskehold (P11)
Plaskehold (P22V)
Plaskehold (P32)
Plaskehold (P41)
Plaskehold (P42V)
Plaskehold (P51)
Plaskehold (P61)
Plaskehold (P62)
Små børn hold (S21V)
Små børn hold (S41V)
Øvet hold (Ø51)
Læs mere
Sidsel Louise Domazet
Læs mere
Thea Madsen
Babyhold (Y61V)
Begynderhold (B31)
Konkurrencehold (K1)
Konkurrencehold (K2)
Konkurrencehold (KEF)
Konkurrencehold (KS)
Minihold (I21V)
Plaskehold (P31)
Små børn hold (S61V)
Tumlinge hold (T61V)
Øvet hold (Ø21)
Læs mere
Thilde Rosen Lundsfryd
Konkurrencehold (K2)
Konkurrencehold (T)
Konkurrencehold (Ømax)
Læs mere
Trine Overgaard Fuglsang
Læs mere
Valentina Inzunza Pedersen
Begynderhold (B25)
Små børn hold (S11V)
Tumlinge hold (T11V)
Øvet hold - ØX (ØX21)
Læs mere
Christine Mols
Læs mere
Rutevejledning